POLAM FCU KOLORADO

OD Teraz
Blisko Ciebie

  • Kredyty na zakup nieruchomości
  • Linie kredytowe pod zastaw (HELOC)
  • Kredyty na pojazdy nowe i używane
  • Karty kredytowe
  • Konta dla osób fizycznych i firm
  • Prosty proces aplikacyjny
  • Atrakcyjne oprocentowanie

Twoje finanse są dla nas priorytetem.

Jesteśmy renomowaną instytucją finansową działająca w służbie Polsko Amerykańskiej Polonii od 1974 roku. Oferujemy szeroką gamę usług i narzędzi finansowych, obejmujących konta osobiste i biznesowe, kredyty hipoteczne i przefinansowania oraz pożyczki na zakup samochodów, karty kredytowe, a także konta oszczędnościowe i emerytalne. Jesteśmy w sieci obejmującej dostęp do ponad 30,000 darmowych bankomatów oraz imponującej liczby 5,200 oddziałów pod szyldem CO-OP Share Barnches, w których możesz zarządzać swoimi finansami na kontach Polam FCU.

Jesteś gotów doświadczyć bankowości na miarę Twoich potrzeb? Dołącz do nas już dziś i zostań członkiem Unii Kredytowej Polam.

Odkryj nowy wymiar
doskonałych relacji w bankowości

Wspólne oddziały CO-OP

Dla Twojej wygody Polam jest w sieci 5,200 oddziałów kooperacyjnych oraz ponad 30, 000 bezpłatnych bankomatów pod szyldem CO-OP ATM.

Klucz do pełni możliwości

Karty Polam VISA to klucz do świata pełnego możliwości. Co więcej, za każdym razem, gdy sięgniesz po nie podczas zakupów, zbierasz cenne punkty.

Oszczędzaj i inwestuj

Nowoczesne i łatwe sposoby oszczędzania pieniędzy na przyszłość. Wybierz swoje konto oszczędnościowe, konto IRA lub certyfikat depozytowy (CD).

Bankowość zawsze pod ręką

Sprawdzaj swoje konta i salda w czasie rzeczywistym w bankowości mobilnej Polam. Wnioskuj online o członkostwo i pożyczki odwiedzając naszą stronę .

Dołącz do
Polam FCU

Kiedy dołączysz do rodziny Polam, z radością nagrodzimy Twoje członkostwo. W ramach naszego programu UChoose Rewards masz okazję zbierać punkty za każde zakupy, które dokonasz za pomocą karty kredytowej lub debetowej Polam VISA.

Punkty to klucz do zwrotu gotówki, ekscytujących podróży, luksusowych pobytów w hotelach oraz wynajmu samochodów, a także do kart upominkowych od setek popularnych marek.

Możesz również zdobywać dodatkowe punkty, zachęcając swoich znajomych do otwarcia konta w Polam FCU.

Twój entuzjazm może być korzystny dla Ciebie, ale także dla Twoich bliskich.